I Miejsce w kategorii NAJLEPSZE STOISKO I OBSŁUGA TARGOWA!

Najlepsze stoisko targowe

Targi mieszkaniowe to event, który odbywa się w budynku Międzynarodowych Targów Poznańskich dwa razy do roku – w marcu oraz we wrześniu. To nie tylko okazja do znalezienia oferty kupna domu lub mieszkania, ale także możliwość wzięcia udziału w konsultacjach związanych z udzieleniem kredytu mieszkaniowego.

Ostatnia edycja odbyła się w weekend 21-22 września 2019 roku.

Jak co roku – PlanetBud Development był jednym z deweloperów przedstawiających swoją ofertę.

Na odwiedzających czekały nowości – w sobotę swoją premierę miały nasze dwie nowe inwestycje. Pierwsza z nich to kontynuacja naszego flagowego projektu – IV oraz V etap Osiedla Kwiatowego w Zalasewie. Nowe Kwiatowe oferuje przyszłym mieszkańcom łącznie 90 domów i lokali w zabudowie szeregowej z ogrodami. Do wyboru będą domy jedno oraz dwulokalowe o metrażach 50, 99 oraz 115 m2.

Na tegorocznych targach zaprezentowaliśmy również naszą najnowszą inwestycje – osiedle na Wzgórzu, które zlokalizowane będzie w Gruszczynie. Bardzo nas cieszy, gdyż nasz nowy projekt wzbudził bardzo duże zainteresowanie. I Etap osiedla liczyć będzie 16 domów w zabudowie bliźniaczej. Naszym przyszłym mieszkańcom oferujemy nowoczesne domy o metrażach 113, 135 oraz 150 m2. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Oba osiedla będą łączyć innowacyjne rozwiązania oraz wysoki komfort mieszkania. Budując stawiamy na najwyższej jakości materiały. Zatrudniamy kreatywnych, profesjonalnych architektów oraz doświadczonych budowniczych. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo oraz wygodę przyszłych mieszkańców.

Podczas tej edycji spotkał nas duży zaszczyt, ponieważ  zajęliśmy I miejsce w kategorii na Najlepsze Stoisko oraz Obsługę Targowa.

Od lat dążymy do tego, by oferować przyszłym mieszkańcom najwyższy standard w zakresie obsługi klienta, doboru lokalizacji naszych inwestycji oraz ich realizacji, jakości i estetyki. Dlatego niezwykle cieszy nas to wyróżnienie i mobilizuje do dalszej pracy.

Na naszym stoisku C12 można było odebrać voucher promocyjny. Wraz z nim zapraszamy po atrakcyjne rabatu do naszego biura! Voucher jest ważny do 14.10.2019 roku.


Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, że byliście z nami. Do zobaczenia w marcu.