Wszędzie blisko!

Os. Wiosenne to przede wszystkim świetna lokalizacja! W najbliższej okolicy mamy to co najpotrzebniejsze – sklepy spożywcze, restaurację, przychodnię czy aptekę. No i nasza pociecha ma raptem 3 minuty do szkoły, co było dla nas bardzo ważne przy wyborze domu.

Bardzo lubimy nasz kawałek ogródka – w którym można się zrelaksować. Doceniam również bliskość lasu – bo lubię tam pobiegać a w weekendy zrobić wycieczkę rowerową wraz z całą rodziną!

Dom z ogrodem w cenie mieszkania.

Razem z żoną wywodzimy się ze Swarzędza i decydując się na przejście “na swoje” chcieliśmy zamieszkać w rodzinnych stronach. Do tematu zakupu wspólnego lokum podeszliśmy zdroworozsądkowo. Sporo czasu poświęciliśmy na poszukiwania i padło na Al. Wiśniową. Od początku bardzo nam się spodobała ta inwestycja.

Decyzje podjęliśmy jeszcze na etapie budowy, stąd mogliśmy wprowadzić kilka zmian oraz dobrać pakiety dodatkowe. Ponadto zawsze chcieliśmy mieć kawałek ogrodu 🙂 Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Mieszka nam się cudownie. Polecamy dewelopera!

Miejsce, w którym warto rozwijać biznes!

Znam firmę Planetbud już od wielu lat i gdy tylko dowiedziałem się o planowanej inwestycji handlowo -usługowej w Zalasewie – od razu zdecydowałem się na zakup powierzchni.

Nasz lokal przeznaczony był na wynajem – i co mnie cieszy – bardzo szybko udało się znaleźć najemcę. Inwestycja w biuro jest dla mnie bezpieczną lokatą kapitału oraz formą zabezpieczenia na przyszłość. 

   Śledź nas