Lokalizacja

To co nas wyróżnia

Jednym z największych atutów naszych inwestycji jest ich idealna lokalizacja! Osiedla położone są w sąsiedztwie lokali handlowych oraz usługowych, dbamy by w najbliższym sąsiedztwie znajdowały się placówki oświaty, placówki medyczne oraz tereny zieleni. Ponadto niewielkie odległości dzielą nasze inwestycje od centrum Poznania czy Swarzędza.

Metraże

Od 29 m2 do 212 m2

Oferujemy doskonale zaplanowane rozkłady pomieszczeń w domach i mieszkaniach o powierzchni od 29 aż do 212 m2. Tak szeroki przekrój pozwoli Ci na wybór najbardziej dopasowanej powierzchni. 

Funkcjonalność

By żyło się wygodnie

Funkcjonalność równa się wygoda i komfort! Projekty oferowanych przez nas domów, powierzamy doświadczonym architektom oraz projektantom, którzy dokładają wszelkich starań by osiągnąć kompromis miedzy funkcjonalnością oraz estetyką.

Architektura

Mieszkaj pięknie

Budujemy Osiedla, gdzie interesująca i innowacyjna architektura, jest ściśle powiązana z funkcjonalnymi rozwiązaniami. Nasze inwestycje utrzymujemy w nowoczesnym stylu z wykorzystaniem przemyślanych rozwiązań architektonicznych oraz dbałością o detale.

Ogródki

Odpręż się wśród zieleni

Każdy z oferowanych przez nas domów posiada ogród o powierzchni nawet 360 m2.

Możliwość adaptacji

Dopasuj do swoich potrzeb

Na etapie budowy, oferujemy przyszłym mieszkańcom możliwość indywidualnej adaptacji układu i wprowadzania zmian oraz zakupu pakietów dodatkowych. 

Jakość

Stawiamy na najwyższą

Korzystamy tylko z najwyższej jakości materiałów budowlanych od sprawdzonych dostawców. Zatrudniamy solidnych fachowców oraz kompetentnych partnerów, nad których pracą czuwa doświadczony kierownik budowy. 

   Śledź nas