Lokalizacja

To co nas wyróżnia

Jednym z największych atutów naszych inwestycji jest ich idealna lokalizacja! Osiedla położone są w sąsiedztwie lokali handlowych oraz usługowych, dbamy by w najbliższym sąsiedztwie znajdowały się placówki oświaty, placówki medyczne oraz tereny zieleni. Ponadto niewielkie odległości dzielą nasze inwestycje od centrum Poznania czy Swarzędza.

Cena

Dom w cenie mieszkania

W ramach naszej oferty zyskasz wymarzony dom w cenie już od 4500 zł za m2. W cenie małego mieszkania w centrum miasta możesz zyskać dom z ogrodem i własnym garażem. 

Metraże

Od 50 m2 do 150 m2

Oferujemy doskonale zaplanowane rozkłady pomieszczeń w domach o metrażach od 50 aż do 150 m2. Tak szeroki przekrój pozwoli Ci na wybór najbardziej dopasowanej powierzchni. 

Funkcjonalność

By żyło się wygodnie

Funkcjonalność równa się wygoda i komfort! Projekty oferowanych przez nas domów, powierzamy doświadczonym architektom oraz projektantom, którzy dokładają wszelkich starań by osiągnąć kompromis miedzy funkcjonalnością oraz estetyką.

Architektura

Mieszkaj pięknie

Budujemy Osiedla, gdzie interesująca i innowacyjna architektura, jest ściśle powiązana z funkcjonalnymi rozwiązaniami. Nasze inwestycje utrzymujemy w nowoczesnym stylu z wykorzystaniem przemyślanych rozwiązań architektonicznych oraz dbałością o detale.

Ogródki

Odpręż się wśród zieleni

Każdy z oferowanych przez nas domów posiada ogród o powierzchni nawet 360 m2.

Możliwość adaptacji

Dopasuj do swoich potrzeb

Na etapie budowy, oferujemy przyszłym mieszkańcom możliwość indywidualnej adaptacji układu i wprowadzania zmian oraz zakupu pakietów dodatkowych. 

Jakość

Stawiamy na najwyższą

Korzystamy tylko z najwyższej jakości materiałów budowlanych od sprawdzonych dostawców. Zatrudniamy solidnych fachowców oraz kompetentnych partnerów, nad których pracą czuwa doświadczony kierownik budowy. 

   Śledź nas