Osiedle na Wzgórzu, czyli blisko miasta i natury – doskonała inwestycja Planetbud Development w Gruszczynie.

Osiedle na Wzgórzu to najnowsza inwestycja dewelopera ze Swarzędza.

Planetbud Development odda do dyspozycji 16 domów, które powstają w Gruszczynie przy ulicy Nowowiejskiego. Będą łączyć w sobie funkcjonalność, elegancję i szereg korzyści, takich jak bliski kontakt z naturą, doskonała lokalizacja oraz wysoki standard wykończenia.

Osiedle na Wzgórzu to najnowsza inwestycja dewelopera ze Swarzędza. Firma Planetbud Development odda do dyspozycji 16 domów, które powstają w Gruszczynie przy ulicy Nowowiejskiego. Będą łączyć w sobie funkcjonalność, elegancję i szereg korzyści, takich jak bliski kontakt z naturą, doskonała lokalizacja oraz wysoki standard wykończenia.

Osiedle na Wzgórzu znajduje się tylko 7 km od Poznania i 3,5 km od centrum Swarzędza. Jest to znakomite rozwiązanie dla osób, które cenią sobie spokój i ciszę, ale chcą korzystać z udogodnień, jakie wiążą się z ułatwionym dostępem do miast.

– Rozpoczęliśmy prace budowlane oraz sprzedaż naszego najnowszego projektu – Osiedla na Wzgórzu. W ramach I etapu wybudujemy 16 domów w zabudowie bliźniaczej. Przyszłym mieszkańcom oferujemy nowoczesne domy o metrażach 113, 135 oraz 150 m2 na działkach o powierzchni nawet 515 m2 – mówi Justyna Ciesielka.

W jego sąsiedztwie Osiedla na Wzgórzu znajdują się placówki oświaty, sklepy, restauracja, przychodnia, przystanek autobusowy oraz stacja PKP. Każdy dom będzie miał osobny garaż oraz miejsce parkingowe. Ponadto domownicy skorzystają także z uroków natury. Przez Gruszczyn przebiega malowniczy szlak rowerowy prowadzący z Pobiedzisk nad Jezioro Maltańskie. Do Jeziora Swarzędzkiego jest tylko 7 min. drogi rowerem. Nowoczesna architektura osiedla będzie idealne współgrała z malowniczym otoczeniem lasów i terenów zieleni.

– Osiedle na Wzgórzu, to inwestycja, która doskonale podkreśla konsekwentnie realizowaną przez naszą firmę strategię – oferowania najwyższej jakości domów w doskonałej lokalizacji. Nie konkurujemy z ofertą miejską, chcemy być natomiast deweloperem pierwszego wyboru dla wszystkich chcących mieszkać poza miastem – dodaje przedstawicielka dewelopera.

Domy na Osiedlu na Wzgórzu to również funkcjonalne i przemyślane wnętrza. Wygodny układ pomieszczeń oraz estetyczna architektura i wysoka jakość wykończenia, to nie lada gratka dla wszystkich ceniących nowoczesne i stylowe rozwiązania. Każdy lokal będzie wyposażony w okna z roletami, przesuwne okno tarasowe, ogrzewanie podłogowe w korytarzu, kuchni oraz łazienkach, piec gazowy z zasobnikiem ciepłej wody oraz instalację pod klimatyzację.

Zakończenie I etapu jest zaplanowane na grudzień 2020 r. Ceny za m2 rozpoczynać się będą od 4700 zł brutto.

Artykuł: https://epoznan.pl/news-news-99878-osiedle_na_wzgorzu_czyli_blisko_miasta_i_natury_8211_doskonala_inwestycja_planetbud_development_w_gruszczynie