Premiera nowych inwestycji na targach mieszkaniowych!

Przed nami kolejna edycja Targów i Mieszkań. Event odbędzie się już w najbliższy weekend, czyli 21 i 22 września 2019 roku w budynku Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ulicy Głogowskiej 14.

                 Na tegorocznej edycji zaprezentujemy Państwu premierę IV i V etapu Osiedla Kwiatowego w Zalasewie oraz naszej zupełnie nowej inwestycji w Gruszczynie – Osiedle na Wzgórzu! 

                 Nowe Kwiatowe to projekt liczący aż 90 domów w zabudowie szeregowej. Wśród nich proponujemy 3 powierzchnie – ok. 50, 99 oraz 115 mkw. Inwestycja powstaje przy współpracy wykwalifikowanych architektów oraz doświadczonych budowniczych, dzięki których współpracy będą mogli Państwo tworzyć rodzinną atmosferę w funkcjonalnych wnętrzach. Za priorytet stawiamy sobie budowę domów o najwyższym standardzie! Komfort, satysfakcja oraz szczęście naszych klientów to najważniejsza wartość, która dodaje nam motywacji do pracy.

Inwestycje będzie wyróżniał rodzinny charakter. Kwiatowe to gwarancja spokoju z dala od miejskiego hałasu i zgiełku, jednakże doskonale rozwinięta komunikacja autobusowa (przystanek linii 55 MPK Poznań oraz linii 499 SKA – 100 metrów od inwestycji) ułatwi życie niezmotoryzowanym.

Nieopodal planowanego osiedla znajdują się tereny zieleni, obiekty sportowe oraz szlaki rowerowe i piesze zachęcające do aktywności na świeżym powietrzu. Rodzice docenią również bliskość szkół podstawowych, przedszkoli oraz żłobka. Położenie osiedla zapewnia także dostęp do bogatego zaplecza usługowo-handlowego.

            Nasza nowa inwestycja – Osiedle na Wzgórzu, powstanie w Gruszczynie w gminie Swarzędz. Naszym przyszłym mieszkańcom oferujemy 3 typy domów dwulokalowych. Wśród nich proponujemy powierzchnie ok. 113, 130 oraz 155 mkw. Na pierwszy etap składać się będzie 8 domów. Każdy z własnym dużym ogrodem, garażem oraz miejscem parkingowym. 

             Pracując nad projektem, zwracaliśmy szczególną uwagę na bezpieczeństwo i funkcjonalność domów. W rezultacie możemy zaoferować wygodę oraz komfort w sąsiedztwie natury! Innowacyjna oraz bardzo estetyczna architektura budowanych domów, stanowić będzie o wyjątkowości osiedla.

           W sąsiedztwie znajdują się sklepy spożywcze, stajnia, restauracje, kosmetyczka, przychodnia, poczta czy stacja PKP – wszystko czego potrzebujesz! Bliskość szkół, przedszkoli i żłobków to duże udogodnienie dla rodzin z dziećmi! 

           Osiedle Na Wzgórzu to idealne miejsce dla miłośników ciszy, spokoju oraz aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Tuż przy granicy inwestycji rozpościera się las.

Odwiedź nasze stoisko C12, wspólnie zbudujmy Twoją przyszłość!