Gotowe mieszkania na Osiedlu Nowy Izabelin

Mieszkania na sprzedaż w budynku A1

Mamy przyjemność poinformować, że do oferty sprzedaży Osiedla Nowy Izabelin trafiły 3 mieszkania. 

Na mocy pozwolenia zamiennego, prezentujemy mieszkania o ogromnym potencjale inwestycyjnym – kawalerka 25 m2 oraz dwa obszerne lokale o powierzchni 84 i 98 m2 z możliwością wydzielenia odpowiednio – dwóch oraz trzech niezależnych mieszkań. 

Zapytaj o dostępność

Wykończone

Proponowane mieszkania są wyposażone m.in. w instalacje wodno – kanalizacyjną, panele podłogowe oraz płytki w łazience, wyszpachlowane i wymalowane ściany oraz sufity.

Bez podatku PCC

Sprzedającym oraz udzielającym gwarancji na mieszkanie jest deweloper. Kupujący będzie zwolniony z podatku od czynności cywilno – prawnych.

Doskonała inwestycja

Mieszkania będą sprzedawane w cenie już od 7500 zł / m2. Z największych mieszkań będzie można wydzielić mniejsze, niezależne lokale z przeznaczeniem pod wynajem.

 Kawalerka 

25 m2 

Pobierz kartę lokalu

 Możliwość wydzielenia 2 lokali 

84 m2

Pobierz kartę lokalu

 Możliwość wydzielenia 3 lokali 

98 m2

Pobierz kartę lokalu

Zapytaj o ostatnie dostępne mieszkania na Osiedlu Nowy Izabelin. Interesuje Cię zakup mieszkania w kolejnym etapie inwestycji? Zostaw swoje dane i poznaj ofertę przedsprzedaży jako pierwszy!  

Poznaj pozostałe inwestycje w realizacji

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Planetbud Development sp. z o.o. informacji handlowych na podany w formularzu adres e-mail oraz numer telefonu dla celów SMS oraz połączeń głosowych.