Domy i mieszkania pod Poznaniem godne uwagi

Tanie mieszkania pod Poznaniem

Wiele osób myśli, że w okolicy dużych miast nie ma tanich mieszkań. Otóż nic bardziej mylnego – bardzo często właśnie pod większymi miejscowościami można trafić na najlepsze okazje na rynku nieruchomości. Tak jest w przypadku mieszkań na sprzedaż pod Poznaniem, które są zdecydowanie korzystniejsze cenowo, niż w centrum lub na obrzeżach. Ponadto są nadzwyczaj przemyślanym rozwiązaniem – usytuowane bardzo blisko Poznania, w otoczeniu zieleni, niejednokrotnie z ogródkiem obok przystanków autobusowych i wszystkich niezbędnych obiektów użytku publicznego, będą doskonała ostoją dla każdego. Jak więc znaleźć tanie mieszkanie pod Poznaniem

Tanie mieszkania pod Poznaniem –  dobra inwestycja! 

Mieszkania pod Poznaniem są coraz chętniej wybierane zarówno przez pary, rodziny, jak i singli. Nic dziwnego – osiedlenie się pod większym miastem to szereg korzyści. 

 

Po pierwsze – cena. W przypadku najlepiej wyposażonych, komfortowych i wzbogaconych o odpowiednie udogodnienia mieszkań i domów, cena za m2 zaczyna się od 4 500 zł. Nie jest to wygórowana stawka za mieszkania w okolicy Poznania. 

 

Druga kwestia dotyczy lokalizacji.  W ofercie Planet-Bud Development Sp. z o.o.  znajdują się domy i mieszkania oddalone o zaledwie kilka kilometrów od Poznania. Takie usytuowanie to szereg korzyści. Przede wszystkim:

  • zielone i przyjazne dla oka otoczenie,
  • możliwość zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku,
  • czystsze i zdrowsze powietrze,
  • możliwość aktywnego spędzenia czasu na łonie natury np. podczas pikniku, spaceru czy joggingu.


 

W dodatku dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, umożliwi szybki dojazd do miasta o każdej porze – co jest szczególnie ważne dla niemobilnych osób.


 

Mieszkania w okolicy Poznania są tańsze i doskonale ulokowane – ale to nie wszystko. Wyposażone w parkingi są gwarancją komfortu, do tego bliskość szkół, sklepów, ośrodków zdrowia, restauracji i obiektów handlowo – usługowych odgrywa niebagatelną rolę. 

Inwestycja w mieszkania pod Poznaniem – wielokrotny zarobek

Co ciekawe coraz więcej osób decyduje się na zakup nieruchomości w celu jej wynajmu. To bardzo opłacalna inwestycja, szczególnie w miejscowościach rozwijających się, takich jak Gruszczyn czy Zalasewo. Przede wszystkim chodzi o niskie ceny – mieszkania w okolicy Poznania są zdecydowanie tańsze, więc można liczyć na wyższe stopy zwrotu z inwestycji. 

Wzór umowy najmu Pobierz

Ponadto wynajem mieszkań pod Poznaniem jest bezpieczniejszy i pewniejszy. Dlaczego? Na osiedlenie pod tym miastem decydują się rodziny, pary, przedsiębiorcy i osoby szukające stabilizacji – a nie studenci, którzy poszukują lokum na krótką chwilę. 


 

Jakie mieszkania w okolicy Poznania są godne uwagi? 

Przede wszystkim nowoczesne lokale, z miejscami parkingowymi, udogodnieniami oraz w doskonałej lokalizacji. Warto więc pomyśleć o zakupie mieszkania pod Poznaniem na Osiedlu Kwiatowym , które znajduje się we wspomnianym Zalasewie lub na Osiedlu na Wzgórzu w Gruszczynie.

 

Te miejsca to pełen pakiet korzyści. Blisko szkół, sklepów, ośrodków zdrowia, restauracji, obok rozwiniętej komunikacji autobusowej, usytuowane niedaleko szlaków pieszych i rowerowych, nowocześnie zaaranżowane, z parkingami. Szukający znajdą w ofercie Planetbud Development najbardziej dopasowany do swoich potrzeb metraż – oferujemy  metraże od 50m2 aż do 113 m2, 135 m2 czy ponad 160 m2. 


 

Poza tym nawet najbardziej wymagających nabywców, przekona doskonała lokalizacja obu osiedli.

Nieopodal Osiedla na Wzgórzu biegnie szlak rowerowy z Pobiedzisk nad Jezioro Maltańskie a sama inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie lasu i stadniny koni.   Osiedle Kwiatowe jest oddalone od Poznania tylko 2 km, a obok znajduje się przystanek linii 55 MPK Poznań oraz linii 499 SKA. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, las oraz drogi rowerowe.


 

Mieszkania na sprzedaż pod Poznaniem nie muszą być drogie – wręcz przeciwnie. Do tego udogodnienia, które oferują, to komfort największego formatu. Zwiastujący spokojne i bezpieczne życie.