NOWY ETAP WKRÓTCE W SPRZEDAŻY! 

Domy w Gruszczynie 

Już wkrótce do sprzedaży trafi kolejny etap ostatniej odsłony Osiedla Na Wzgórzu! 

Piękna zielona okolica, otulina lasu, sąsiedztwo jeziora Swarzędzkiego, funkcjonalne wnętrza, duże działki oraz nowoczesna architektura.

To tylko niektóre z licznych atutów Osiedla Na Wzgórzu, które pokochali nasi mieszkańcy. Dowiedz się pierwszy o kolejnym etapie, ostatniej odsłony inwestycji w podpoznańskim Gruszczynie.

W ramach oferty sprzedaży znajdą się domy jednorodzinne dwulokalowe 3- i 4-pokojowe, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 73 m2, 83 m2 oraz 96 m2. 

 PRZEDSPRZEDAŻ 

Zapytaj o ofertę przedsprzedaży!

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Planetbud Development sp. z o.o. informacji handlowych na podany w formularzu adres e-mail oraz numer telefonu dla celów SMS oraz połączeń głosowych.

  Nowe metraże już wkrótce!

  W ramach oferty sprzedaży znajdą się domy jednorodzinne dwulokalowe 3- i 4-pokojowe, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 73 m2, 83 m2 oraz 96 m2. 

  To kolejny etap naszej inwestycji, realizowanej w malowniczym Gruszczynie, którego wybór zagwarantuje najwyższy komfort przyszłym mieszkańcom. 

  *zrealizowany etap

  *zrealizowany etap

  Wszystkie metraże wyróżniają się funkcjonalnym salonem z aneksem kuchennym sięgającym nawet 40 m2. Godny uwagi jest również duży ogród, który zapewni  możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu i odpoczynek w gronie najbliższych. Do każdego lokalu przynależeć będą również dwa miejsca postojowe – wszystko z myślą o zmotoryzowanych.

  Otulina lasu, sąsiedztwo jeziora Swarzędzkiego oraz terenów rekreacyjnych to tylko niektóre z atutów zielonej okolicy Gruszczyna. W sąsiedztwie, tej kameralnej inwestycji znajdują się też placówki oświaty, sklepy spożywcze, restauracja, przychodnia, poczta oraz stacja PKP. 

  Skontaktuj się z Nami i zapytaj o ofertę jako pierwsza/y!

  W czym możemy pomóc?