Nowa inwestycja – Słoneczny Łąkoszyn

Najbardziej słoneczne osiedle w Kutnie

Osiedle Słoneczny Łąkoszyn to nowe przedsięwzięcie w Kutnie, zlokalizowane przy ulicy Bukowej, w sąsiedztwie istniejącej zabudowy mieszkaniowej wielo- i jednorodzinnej, które realizujemy wraz z generalnym wykonawcą – firmą Democo Group. Osiedle Słoneczny Łąkoszyn ma w założeniu łączyć walory zamieszkania blisko centrum i jednocześnie na spokojnym przedmieściu, dając poczucie bezpieczeństwa przyszłym mieszkańcom.

Przyjazne sąsiedztwo

Łąkoszyn był historycznie odrębnym od Kutna miastem, oddzielonym od niego rzeką Ochnią i posiadał jeszcze piastowskie korzenie. Współcześnie jest cenioną wśród kutnian dzielnicą mieszkaniową, która ciągle rozwija się, oferując atrakcyjne warunki zamieszkania. Na Łąkoszynie systematycznie rozbudowywana jest infrastruktura z myślą o dotychczasowych i nowych mieszkańcach.

Osiedle położone jest w sąsiedztwie przyciągającej wciąż nowych inwestorów strefy ekonomicznej, która tworzy liczne nowe miejsca pracy i przyczynia się do rozwoju Kutna. Już teraz znajduje w niej zatrudnienie ponad 9.000 osób. Wielu mieszkańców i osób przybywających do miasta znajduje w niej zatrudnienie, co przyczynia się do wzrostu zainteresowania zakupem mieszkań w bliskim sąsiedztwie i doceniania walorów Łąkoszyna jako miejsca zamieszkania.

Funkcjonalność i komfort

Osiedle Słoneczny Łąkoszyn w Kutnie wyróżnia się nowoczesną architekturą, dobrymi proporcjami zabudowy i terenów zielonych. Jest to znakomita oferta dla osób, które poszukują mieszkań funkcjonalnie zaprojektowanych, wykonanych z pełną starannością, z wysokiej jakości materiałów. Oferujemy mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 30 do 62 metrów kwadratowych, wyposażone w balkony. Lokale na parterze będą posiadać prywatne ogródki, ponadto w mieszkaniach zostaną zamontowane okna 3-szybowe, na parterze sterowane elektrycznie rolety. Budynki zostaną również wyposażone w instalacje zapewniające dostęp do internetu światłowodowego oraz do odbioru telewizji kablowej. Do dyspozycji mieszkańców będą oddane windy dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W ramach osiedla znajdą się także wygodnie rozplanowane parkingi samochodowe.

Wykorzystując swoje wcześniejsze doświadczenia, stawiamy na funkcjonalne oraz nowoczesne rozwiązania, zapewniające przyszłym mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa, dobre warunki życia i wypoczynku. W bezpośrednim sąsiedztwie istnieje dobrze rozwinięta infrastruktura w postaci przedszkola, szkoły, punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych – wszystko w zasięgu kilkuminutowego spaceru bezpiecznymi ciągami komunikacyjnymi. Stale rosnąca liczba mieszkańców całego Łąkoszyna sprawia, że liczba punktów usługowych i handlowych będzie zwiększać się z roku na rok. Osiedle Słoneczny Łąkoszyn będzie doskonałym miejscem do zamieszkania zarówno dla osób młodych, jak też w kwiecie wieku, poszukujących oazy spokoju wśród zieleni, z możliwością dysponowania własnym ogródkiem. 

Doskonała lokalizacja

Zaletą Osiedla Słoneczny Łąkoszyn jest jego doskonałe skomunikowanie z centrum
i pozostałymi obszarami miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie przebiegają drogi krajowe nr 60
i 92, w odległości 7 km znajduje się węzeł drogi krajowej 92 z Autostradą A1 (Bursztynową). W odległości 2,5 km od osiedla znajduje się dworzec PKP, zapewniający komunikację
z największymi miastami w kraju oraz połączenia zagraniczne. Również planowany Centralny Port Komunikacyjny – największe lotnisko w Polsce – będzie dostępny w czasie dojazdu krótszym niż godzina. Świetne skomunikowanie sprawia, że Osiedle Słoneczny Łąkoszyn to optymalna inwestycja dla osób dynamicznych, często podróżujących zawodowo i prywatnie, pracujących zdalnie, dla których mieszkanie w komfortowej, prestiżowej lokalizacji jest bardzo ważne

Mieszkania na Osiedlu Słoneczny Łąkoszyn są dostępne w sprzedaży w atrakcyjnej cenie – już od 5500 zł za metr kwadratowy. Biorąc pod uwagę przedstawione zalety mieszkań i lokalizacji osiedla, jest to bardzo korzystna oferta.