W nowej odsłonie: Aleja Wiśniowa II

Zalasewo to jedna z tych podpoznańskich enklaw, którą tak jak wielu mieszkańców – darzymy szczególną aprobatą. Od lat budujemy tu domy, mieszkania oraz przestrzeń dla biznesu.

Obserwujemy, jak rozwija się infrastruktura, szkolnictwo oraz handel i usługi.

Doskonała lokalizacja umożliwia szybki dojazdu do centrum stolicy Wielkopolski, a liczne tereny zieleni, obiekty sportowe oraz szlaki rowerowe i piesze zachęcają mieszkańców do aktywności na świeżym powietrzu.

Mamy przyjemność ponownie zaprosić Państwa do zapoznania się z wyjątkową inwestycją, którą będziemy realizować w Zalasewie… 

Zapytaj o ofertę

 

Aleja Wiśniowa II to kontynuacja jednej z naszych flagowych inwestycji w zupełnie nowym wydaniu. W ramach koncepcji proponujemy domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m2 zlokalizowane w Zalasewie przy ul. Galileusza.

Przedsprzedaż

Przygotowaliśmy praktyczną oraz przemyślaną przestrzeń, dedykowaną najbardziej wymagającym w samym sercu Zalasewa. 

Projekt Aleja Wiśniowa II będzie bardzo kameralną inwestycją, liczącą zaledwie kilkanaście domów. 

Zadbaliśmy o prywatność oraz przestrzeń. Wewnątrz na naszych mieszkańców czeka prawie 48-metrowy salon z aneksem, 4 pokoje oraz możliwość adaptacji antresoli. Natomiast na zewnątrz proponujemy duże ogrody, zapewniające komfort i możliwość relaksu.


Anna Jurga

Architekt

Planet-bud Development 

Domy o powierzchni 160 m2

Oferowane domy składać się będą z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, 3 łazienek, 4 dużych sypialni oraz pomieszczenia gospodarczego. Do każdego domu będzie przynależał ogród o powierzchni nawet 785 m2.

Domy o powierzchni 160 m2

Oferowane domy składać się będą z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, 3 łazienek, 4 dużych sypialni oraz pomieszczenia gospodarczego.

Układ pomiszczeń

Parter

Pokój dzienny z aneksem – 47,9 m2


Przedsionek – 5,34 m2


Pomieszczenie techniczne – 4,90 m2


Łazienka – 4,25 m2


Spiżarna – 2 m2


Gabinet – 13,10 m2

Piętro

Sypialnia I – 14,97 m2


Sypialnia II – 20,38 m2


Sypialnia III – 22,14 m2


Łazienka I – 7,10 m2


Łazienka II – 6,20 m2


 

Skorzystaj z oferty przedsprzedażowej

Zapytaj o unikatową ofertę przedsprzedaży naszej nowej inwestycji Aleja Wiśniowa II i zyskaj preferencyjne warunki zakupu.

   Śledź nas