GRUDNIOWE RABATOWANIE

Szanowni Klienci!
Przedstawiamy naszą ofertę domów w Zalasewie, Swarzędzu oraz Środzie Wielkopolskiej, które w grudniu objęte są atrakcyjnymi rabatami.
Nasza nowa inwestycja, Osiedle Kwiatowe znajdujące się w Zalasewie, będzie składać się z 28 domów w zabudowie szeregowej . Dla wygody mieszkańców, przy każdym z domów, zaplanowaliśmy 2 miejsca postojowe. Kupując dom przy ul. Planetarnej i podpisując umowę deweloperską, otrzymają Państwo rabat w wysokości 10 000 zł na dodatkowe miejsce postojowe w wiacie garażowej. Oferta ważna od 1 do 22 grudnia.
W Swarzędzu przy ul. Cieszkowskiego znajduje się nasza kolejna inwestycja – osiedle Liliowe, gdzie posiadamy ostatni wolny dom, objęty rabatem w wysokości 10 000 zł. Inwestycja stanowi propozycję dla osób, które chcą zamieszkać niedaleko  centrum miasta, a jednocześnie w bliskiej odległości od terenów zielonych.
Naszą ostatnią propozycją, są domy w Środzie Wielkopolskiej. Osiedle Tulipanowe to kameralna inwestycja, znajdująca się w spokojnej okolicy. Obecnie przy zakupie domu przy ul. Malwowej, otrzymają Państwo rabat w wysokości 15 000 zł.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży, przy ulicy ul. Tysiąclecia 1/4  w Swarzędzu.

Kontakt

zadzwoń +48 61 670 30 35 albo napisz