Inwestycja zakończona

OSIEDLE WIOSENNE I

#mk-custom-box-5ce816eae9e4e { min-height:100px; padding:30px 20px; background-image:url(http://planet-bud.pl/wp-content/uploads/2015/03/DSC_0141.jpg); background-attachment:scroll; background-repeat:repeat; background-color:#f6f6f6; background-position:center center; margin-bottom:10px; } #mk-custom-box-5ce816eae9e4e .mk-fancy-title.pattern-style span{ background-color: #f6f6f6 !important; }

OPIS INWESTYCJI

Inwestycja tworzona jest w oparciu o sprawdzony i powszechnie przyjęty model budownictwa domów w zabudowie bliźniaczej, które stają się wyjątkowe z racji funkcjonalności oraz nowoczesnej formy.

Osiedle Wiosenne składać się będzie z 10 domów. Każdy dom to 4 mieszkania z niezależnym, ustronnym wejściem.

Powierzchnia domów wynosi:

  • lokal A – 82,88 m kw,
  • lokal B – 74,97 m kw,
  • lokal C – 93,05 m kw.

Łącząc estetykę z funkcjonalnością istotne jest dogodne rozplanowanie pomieszczeń. Wszystkie mieszkania podzielone są na strefę dzienną, obejmującą kuchnię i salon oraz strefę nocną, w skład której wchodzą trzy sypialnie i łazienka.

Mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać także z własnych ogródków. Ich powierzchnia uzależniona jest od wyboru konkretnego mieszkania. Nie zabraknie elementów małej architektury. Powstanie droga wewnętrzna, chodniki, zadbamy także o trawnik i oświetlenie. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców osiedle zostanie utrzymane w konwencji zamkniętej. Wjazd zaopatrzony w szlaban otwierany będzie pilotem.

Planetbud Development bezpieczeństwo wiąże również z troską o zdrowie mieszkańców osiedla i stan otaczającego ich środowiska. Domy powstaną z wykorzystaniem materiałów ekologicznych, zostaną także wyposażone m.in. w energooszczędne piece kondensacyjne.

 

LOKALIZACJA

Zalasewo to prężnie rozwijająca się miejscowość na terenie gminy Swarzędz. Oferuje ona wszelkie udogodnienia jej mieszkańcom zapewniając rozbudowaną infrastrukturę oraz uroki przyrody. W pobliżu inwestycji znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła, które to pozwolą na rozwój najmłodszych mieszkańców osiedla, a ich rodzicom na prowadzenie spokojnego i wygodnego trybu życia.

O ten aktywny zadbają znajdujące się nieopodal lasy, a tam drogi spacerowe czy rowerowe. Położenie Zalasewa to także korzyści dla zmotoryzowanych. W ciągu jedynie kilkunastu minut można dojechać do oddalonego o 12 km Poznania.

.button-5ce816eaf0f8e { margin-bottom: 15px; margin-top: 0px; min-width: 334px !important; } .button-5ce816eaf0f8e { background-color:#321e44; } .mk-button.button-5ce816eaf0f8e.flat-dimension:hover { background-color:#252525 !important; }